Видавництво «АССА» започаткувало соціально-поетичний мультимедійний проект «Там, де вдома», який об’єднав вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим.

«Там, де вдома» — це поетична збірка зі 112 віршів про любов та війну та ютуб-канал, де вірші з книги читають автори та відомі в Україні особистості – йдеться на сайті видавництва.

Один із авторів збірки – Максим Кривцов (позивний «Далі»). Народився у Рівному. Поезією захоплюється більше п’яти років. За освітою — інженер-технолог із виготовлення взуття. Після закінчення вишу восени 2014 року вступив до лав Добровольчого Українського Корпусу, через рік підписав контракт з новосформованою Бригадою Легкої Піхоти НГУ. Виконував бойові завдання в зоні АТО/ООС з початку 2015-го до весни 2018-го з періодичними ротаціями.

Днями Маким Кривцов зустрівся із колишнім українським бранцем Кремля Олегом Сенцовим і подарував йому збірку «Там, де вдома».

Відоепоезію читає автор – Максим Кривцов
За інформацією видання «Вісті Рівненщини»