В рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття» у Луцьку нагородили переможців премії «Люди року-2019. Волинь» – людей, які стали відомі завдяки особливим вчинкам та здобуткам, зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя краю і України в цілому.

– Тема цьогорічної події – «З Україною в серці». Сьогодні лауреатами стануть близько тридцяти чоловік. Ми хочемо відмітити людей, які розвивають, захищають нашу країну і допомагають повернути мир та економічну стабільність державі, адже ми живемо у непростий час, – розповіла організаторка премії «Люди року. Волинь» Олена Бекеша. – Потрібно завжди пам’ятати, що є і військові, і ті, хто їх підтримує, хто досягає успіху, ті – у кого Україна в серці.

Нагороду у номінації «Подвиг року» отримала капітан медичної служби Таїсія Криворучко. Цієї осені під час нічної пожежі у Луцькому військовому госпіталі, будучи черговою по частині, вона разом із підлеглими медсестрами організували успішну евакуацію 71 пацієнта.

Як наголосила переможниця, стояти на цій сцені і отримувати таку відзнаку – велика шана. Це не тільки моя заслуга, а й усього персоналу. Я просто виконувала свої обов’язки. Чи було страшно? Страх прийшов потім. Тоді думала тільки про те, щоб всі вижили. Можливо це буде прикладом того, що нічого не треба боятися, що в будь-яку секунду і хвилину треба бути готовим до несподіванок.

Крім того, цього року нагороди вручалися у таких номінаціях: «Герої XXI століття», «Волонтер року», «Юна гордість року», «Вчитель року», «Лікар року», «Спортсмен року», «Патріот рідного краю», «Правоохоронець року», «Будівельник року», «Бренд року», «Торгова марка», «Європейська якість», «Професіонал року», «Бізнес-леді року» та «Благодійник року».
Олексій Мосейченок, АрміяInform