Мобільний додаток «My Pol» спрощує зв’язок між громадянами та поліцією, допомагає оптимізувати роботу правоохоронців, та адаптований до потреб іноземців та людей із вадами слуху та мови.

Завдяки інтерактивній карті можна знайти найближче відділення поліції та швидкої допомоги. Як повідомляє Рівне Вечірнє,  «My Pol» дозволяє надсилати виклик із зазначенням геолокації та прикріпленням фото з місця події.

Нагадаємо, переваги цього мобільного додатку у тому, що він дозволяє із легкістю зв’язуватись із поліцією у форматі 24/7.

Інспектор-черговий ситуаційного відділу Людмила Козлюк роз’яснила та на прикладах продемонструвала, як поінформувати поліцію про правопорушення, обравши відповідну його категорію.

У випадку загрози життю чи здоров‘ю користувачі можуть відправити екстрений виклик, — підкреслила поліцейська. — Втім, із кнопкою «SOS», як і у цілому з додатком, експериментувати чи зловживати не варто, адже поки екіпаж патрульних їхатиме на неправдивий виклик, хтось по-справжньому потребуватиме допомоги”.

Крім того, за неправдивий виклик спецслужб передбачена адміністративна відповідальність за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу.

Додаток працює як на Android, так і на iOS.

Завантажити «My Pol» можна за посиланнями:

Google Play
App Store