Вчора, 8 грудня у Дніпрі, у другий змагальний день Кубку України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Рівненський регіональний центр «Інваспорт» на помості представляли: Олександр Багнюк, Микола Клімов та Андрій Сікальський.

Про це повідомляють Рівненські Новини.

За підсумками виступу до призової трійки сьогодні увійшов Андрій Сікальський (м. Рівне, тренери ЗТУ Андрій Демчук, ЗТУ Вадим Полюхович). Андрій став бронзовим призером Кубку України у ваговій категорії понад 107 кг з результатом 145 кг.

У ваговій категорії до 97 кг Олександр Багнюк (м. Рівне, тренери ЗТУ Андрій Демчук, ЗТУ Вадим Полюхович) з жимом 147 кг посів четверте місце, а Микола Клімов (м. Березне, тренер Володимир Сударіков) став сьомим з результатом 125 кг.У командній першості на Кубку України-2019 команда Рівненської області здобула перемогу з результатом 108 балів та підтвердила реноме найсильнішої команди країни з пара пауерліфтингу. У 2019 році команда рівнян зробила золотий дубль, здобувши командні перемоги як у Чемпіонаті України так і на національному кубку.

На другому місці фінішувала на Кубку України команда Дніпропетровської області – 94 бали. Третє місце у запорізьких спортсменів – 94 бали.