Триразовий чемпіон Кубку МАСЕК в особистому заліку, переможець командного заліку міжнародної ліги «SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP» Марко Левішин став кращим гонщиком року.

Про це повідомляють Рівненські Новини з посиланням на телеканал UA:Рівне.

Про це вчора, 6 грудня, під час підбиття підсумків спідвейного сезону в краєзнавчому музеї повідомив керівник Рівненського спортивно-технічного клубу Сергій Головня.

Також під час заходу нагороди за досягнення у цьому році отримали і інші гонщики, зокрема Станіслав Мельничук та Віталій Лисак.

Нагадаємо, цьогоріч рівненський спідвей святкував своє 60-річчя. Впродовж року в обласному центрі відбулося 7 гонок, серед яких, зокрема, етап Міжнародної Ліги Спідвею «SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP» та фінал особистого чемпіонату Європи серед юніорів U21. Зі слів Сергія Головні, цей рік був найактивнішим за час діяльності Рівненського спортивно-технічного клубу.

Також 6 грудня під час заходу присутнім презентували відеокліп до гімну рівненського спідвею. А Сергій Головня та гонщики поділилися планами на наступний спідвейний сезон.

«Цілі вже поставив. Хочу закріпитися в польській лізі, де я мав контракт ще в минулому році підписаний, але не вдалося в цьому сезоні їздити там. Але надіюся, що підготуємо добре техніку, підготуємося самі, щоб попасти, закріпитися в складі і постійно там виступати. Також буду старатися, як і завжди, виступати на рівненських змаганнях чим побільше, радувати наших вболівальників і ще більше старатися іти вперед і до перемог», – розповідає гонщик року Марко Левішин.

Результат пошуку зображень за запитом "марко левішин"

Керівник Рівненського спортивно-технічного клубу Сергій Головня розповідає, що вони вже почали підготовку календаря змагань.

«Планується 7-8 гонок у Рівному, розглядається участь у Лізі, не можу поки що назвати, в якій – про це стане відомо в кінці січня чи на початку лютого. І працюємо над одним контрактом, який вже у нас на руках, поки що також не можемо про це розголошувати. Але якщо нам вдасться отримати підтримку ту, на яку ми сподіваємося, в тому числі від Мінмолодьспорту, то через рік у Рівному можуть відбутися надзвичайно видовищні і популярні змагання».