Визначено переможців І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraіne».

Конкурс професійної майстерності проходив впродовж двох днів у п’яти закладах професійної (професійно-технічної) освіти області. Оголошення результатів та офіційне закриття І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraіne» пройшло 28 листопада на базі Вищого професійного училища №1 м. Рівне. Про це інформує Сарни Район.

Молоді робітники змагались за різними професіями. У підсумку перемогу в компетенції «Електромонтажні роботи» здобув учень ВПУ № 29 смт Володимирець Андрій Бацюсь, найкращим у «Кулінарному мистецтві» став учень ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Михайло Дзюба.

У компетенції «Слюсарні роботи» золото отримав учень ПТУ ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» Назар Верешко, у «Зварювальних роботах» переміг учень Квасилівського професійного ліцею Костянтин Лущевич, у компетенції «Кондитерське мистецтво» найкращою стала учениця ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Бархаба Софія.

У «Перукарському мистецтві» першість здобула учениця ВПУ № 22 міста Сарни Галина Васильчик, у компетенції «Технології моди» золото отримала учениця ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» Людмила Осипчук.