Вже кілька років поспіль у Луцьку працює зимове резиденція добра. З початком зими традиційно починає свою роботу Фабрика святого Миколая. Розташована у великій читальній залі бібліотеки імені Пчілки, ця «штаб-квартира» волонтерів концентрує добро з усього Луцька, аби потім поширити його туди, де є потреба.

Як повідомляє Таблоїд Волині, щорічна благодійна акція «Миколай про тебе не забуде» стартує саме на початку зими. Головна мета акції – привітати дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей із неблагополучних сімей та дітей, чиї батьки перебувають у зоні проведення ООС, або загинули у зоні АТО/ООС на Сході України, та подарувати їм подарунки до Дня святого Миколая. У цей час в місті також працює Фабрика, де волонтери формують подарунки.

У Луцьку запрацювала Фабрика Святого Миколая

У бібліотеку імені Пчілки можна приносити іграшки, книжки, солодощі та шкільне приладдя. Таким чином кожен зможе стати трохи Миколаєм для інших.

Почала роботу Фабрика з традиційного привітання від Миколая. На відкритті були присутні волонтери та помічники Миколая, а також і спонсори акції.

У Луцьку запрацювала Фабрика Святого Миколая