Відкритий чемпіонат Луцька та Волинської області з панкратіону та грепплінгу стартував 30 листопада у спортивному залі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. На змагання зібралися більше сотні молодих спортсменів.

Як повідомляють Волинські Новини, чемпіонат розпочався із офіційних процедур – зважування та формування борцівських пар. Потому учасників привітав голова Федерації панкратіону та греппінгу Волинської області, головний тренер і засновник клубу «GARDA» Михайло Савчук.

Він побажав спортсменам вдалих виступів і нагадав, що змагання є черговим етапом підготовки до Чемпіонату України, який відбудеться у 2020 році.

Після традиційного шикування на державний прапор та виконання гімну розпочалися поєдинки, які відбуваються одночасно на двох татамі. Спортсменів поділили на категорії «діти», «юніори» та «дорослі». Приналежність до тієї чи іншої категорії впливає лише на тривалість раунду. Для дітей – 3 хвилини, юніорів – 4 хвилини, дорослих – 5 хв. Як правило, сутичка проходить за один раунд. Щодо іншого – відмінностей немає. Діти та дорослі змагаються за однаковими правилами.

Відзначимо, що, окрім бійців клубу «GARDA» – офіційного представника Федерації панкратіону та грепплінгу у Волинській області, у чемпіонаті беруть участь атлети клубів «Воїн», «Легіон» та гості з міста Олевськ (Житомирська область).