У культурно-просвітницькому центрі свої роботи представив молодий талановитий художник Василь Королюк.

Про це повідомляє Ковель Район.

Це перша виставка в Ковелі, але друга персональна виставка автора. Влітку у Луцьку в рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» експозиція була розміщена в приміщенні арт-кафе «Стоп-кадр», де отримала чимало позитивних відгуків.

Ковельчанам теж знайома його творчість. Василь неодноразово був учасником колективних вернісажів місцевих майстрів. Раніше його живопис тяжів до реалізму. Автор змальовував сільські та міські пейзажі, пробував себе у мариністиці.

Василь Королюк експериментує в різних цікавих техніках та напрямах. Нині 39 його живописних полотен, більшість яких створено впродовж року, можна оглянути на виставці. Переважають абстрактні роботи, що вражають вибухом кольору, експресією та композицією.

Автор під час відкриття виставки поділився секретами, як йому вдається так продуктивно творити.

«Роботи з’являються невимушено і дуже спонтанно, коли просто займаєшся домашніми справами. І те, що задумувалось, інколи на полотні може завершитись зовсім іншим результатом. Про кожну картину можна багато розповідати, адже всі вони створювались по-різному. А натхнення у творчості додають родина, друзі, бажання перенести свої думки на полотно», – сказав Василь Королюк.

Оглянути роботи художника можна буде упродовж місяця у культурно-просвітницькому центрі.