Пенсіонери зможуть безкоштовно приходити до Луцького зоопарку в понеділок. Про безстрокову соціальну акцію повідомили на сторінці луцького звіринцю. Скористатися пропозицією зможуть лише пенсіонери за віком, і тільки при наявності відповідного посвідчення.

«Під завершення тижня – гарна новина для наших відвідувачів, яка вкотре упевнить вас у думці, що Луцький зоопарк – найкраще місце відпочинку на природі у межах міста, а його керівництво дбає про те, щоб ми були доступними для усіх.

Отож, із 2 грудня оголошуємо понеділок днем пенсіонерів за віком. І запрошуємо цю категорію громадян до відвідин зоопарку безоплатно, але обов’язково – ЛИШЕ за наявності відповідного посвідчення. Впевнені, що такий крок сприятиме урізноманітненню дозвілля людей літнього віку, не позначаючись на їхньому матеріальному ставновищі. І цей крок керівництва КП – ще одне підтвердження того, що Луцький зоопарк є соціально відповідальним підприємством. Бо привести онуків до зоопарку по понеділках відтепер обійдеться лише у вартість дитячого квиточка!», – інформують на сторінці зоопарку.