У 2020 році держава додатково спрямує 400 мільйонів гривень на обладнання харчоблоків у школах. Таке рішення було прийнято на засіданні КМУ вчора, 27 листопада 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.

«Основа Нової української школи — безпечне освітнє середовище. Сьогодні ми маємо статистику, що впродовж навчання у школі майже на 40% зростає кількість дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Це сигнал для нас, що ми, разом із МОЗ, маємо звернути увагу на здорове харчування у школах. Ці 400 мільйонів гривень — наш перший крок у цьому напрямі», – наголосила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Ці кошти виділяються на стандартних засадах співфінансування. Так, постанова передбачає, що місцеві органи мають додати до державних коштів свої інвестиції:

– не менш як 30% суми мають додати місто Київ, міста обласного значення, ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області;
– не менш як 10% суми — райони та ОТГ;
– не менш як 5% суми — села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.

За інформацією пресслужби Міністерства освіти і науки України

Фото з відкритих джерел