Сьогодні, 28 листопада, в Острозі відкрили новий корпус Національного університету “Острозька академія”.

“Ніхто не вірив в те, що ми зможемо на цих руїнах побудувати навчальний корпус. Але ми змогли. Ми ніколи не зупиняли будівництво, бо знали, що якщо зупинимо, то вже не відновимо. Хотіли поєднати в проекті архітектуру 15-16 ст. і сучасність. Будівельники дали нам гарантію 100 років на корпус, в якому ми знаходимось, бо він побудований за категорією атомної станції”, – розповідає ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Декани факультетів Острозької академії

Аудиторії вже готові до пар. На першому, другому, третьому і четвертому поверхах будуть навчатися студенти.

Комп’ютерний клас

На нульовому поверсі знаходиться АРТ-кластер, у якому діє виставка “Ренесанс образів”. У постійній експозиції АРТ-кластеру — картини щорічного літнього пленеру художників в Острозькій академії, живописна виставка “Корчі” Василя Красьохи та гліптотека зі скульптурами Міртали Пилипенко.

“Все дуже чудово, шикарно. І нове для нас.Ми дуже задоволені, адже довго чекали відкриття нового корпусу”, – ділиться враженнями гостя заходу Мар’яна Фоміник.

Студенти запевняють, що у новому корпусі університету відчувається стиль Європи.

“Ми дуже раді навчатися у новому корпусі, адже це новий рівень Острозької академії. Є дуже багато особливостей в побудові корпусу, наприклад, люди з обмеженими можливостями теж зможуть навчатися тут. Я такого не бачила ні в одному університеті. Рада за Острозьку академію, а особливо за факультети ПІМ, гуманітарний і інститут права”, – розповідає студентка Дарина Кирилюк.

Нагадаємо, будівництво нового корпусу Національного університету “Острозька академія” розпочалося восени 2007 року.