Як заохотити дітей до книжок знають в Луцьку. В обласній юнацькій бібліотеці організовують читання із собакою Пушею, повідомляє UA:ВОЛИНЬ.

Каністерапію, тобто лікування собаками, та літературу тут об’єднують щочетверга.

Діти читають – лабрадор  слухає, лащиться, позіхає, махає хвостом. Це ще й своєрідні терапевтичні заняття, що допомагають психологічно і фізично розслабитися.

Заняття особливо корисні для дітей, які соромляться або не дуже хочуть читати. Присутність доброзичливої Пуші допомагає  їм долати психологічний бар’єр та стрес і досягти  хорошої техніки читання.

ДОВІДКОВО: Цю фінську методику успішно застосовують у бібліотеках Скандинавії. Каністерапія – метод позитивного психосоціального впливу на людей через спеціально керованих і навчених собак. Зв’язок із собакою – ефективне відволікання для людей, які страждають від психічних розладів, депресії або тих, хто просто відчуває себе самотнім. Для дітей каністерапія найбільш часто використовується в логопедії, реабілітації слуху і розумово відсталих дітей. Для аутистів собака може довго працювати як посередник між їхнім світом і оточенням. Каністерапія є: активна, терапія навчання і втручання в кризу.