Лікар-хірург дитячий В’ячеслав Дидюк перебував на річному стажуванні в CHRU Nanacy Hopital d’enfants ‒ університетській дитячій клініці у місті Нансі (Франція).

Про це інформують Волинські Новини.

В’ячеслав Дидюк опановував новітні методики діагностики та сучасні методи і підходи до лікування дитячій хірургії за напрямками абдомінальної, торакальної дитячої хірургії, а також дитячої урології.

Світлина від Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання.

За рік перебування проасистував та виконав самостійно 245 оперативних втручань. Наприкінці стажування успішно захистив наукову роботу, по якій буде опублікована стаття у європейському журналі з дитячої хірургії.

Світлина від Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання.Потрапити на стажування медику допомогли дві умови ‒ знання французької мови і перемога у конкурсі програми DFMSA на здобуття французького спеціалізованого диплому з медицини для лікарів-спеціалістів з метою навчання у французькому університеті та підвищення кваліфікаційного рівня.

У планах на майбутнє тісна співпраця з французькими колегами для подальшого удосконалення хірургічної та урологічної допомоги на Волині, впровадження освоєних методик у практику дитячої хірургії Волинської області.