Чи багато ви знайдете місць, де при вході зустрічають sз шампанським та музикою Моцарта? Саме на ювілейному ХХ показі гості першої модної події FashionTime мали можливість відчути шлейф краси та грації. 

ХХ сезон – особливий. В цьому впевнені і гості, і дизайнери, і керівниця проекту “FashionTime ” Марія Паливода.

“Сьогодні ювілейний сезон, і так співпало, що наш улюблений драматичний театр святкує своє 80-річчя. Відтак, ми вирішили об’єднатися і створити 100 сезонів мистецтва і краси. Також ми залучили арт-галерею “Анті” аби показати ідею, що краса і мистецтво є у всьому”, – розповідає пані Марія.

Фотозона не пустувала і хвилини: кожен хотів зробити на пам’ять світлину про цей вечір.

Для тих, хто прийшов завчасно, був особливий сюрприз: на ShowRoom дизайнерка Вікторія Жилкова  пропонувала не лише подивитись на її колекцію пальт, а й приміряти їх.

“Пальта виготовлені з італійської тканини лише в одному екземплярі і одному розмірі. Кожне пальто було створене під мій настрій. Колекцію з 14 екземплярів я створила за місяць “,- розповідає пані Вікторія.

Подруга Вікторії Тетяна в пальто дизайнерки

Куди не глянь, у кожному куточку холу мистецтво. Ось на диванчику відомий фотограф Саша Майструк ділиться зі своїми співбесідниками секретами фотографії. Митець переконує, що для того аби фотографувати не обов’язково потрібно мати хороший фотоапарат, достатньо й камери у телефоні.

“Фототворчістю я займаюсь близько  20 років. Фото – це світло і тінь, тому задача митця поєднувати світлі і темні сторони, щоб розкрити характер людини, яку фотографуємо”,- розповідає фотограф.

Феєрично: саме так звикли починати свої покази моделі ArtModels. Гра з світлом, блискітки, грація додають відчуття того, що саме зараз ти побачиш щось неймовірно красиве.

Для того, щоб вечір був ще яскравішим, гостей події своїм співом порадував співак Nazariy.

Кожен з дизайнерів-учасників був нагороджений дипломом.

Моделі – і маленькі, і дорослі, ніби живі ляльки, впевнено крокували подіумом. Хотілося спостерігати за кожним їхнім рухом аж поки вони не зникнуть з поля зору.

Дизайнери вражали своїми модними рішеннями. Це вже відомі бренди VALENCIA&Olga PASHINSKA, ROYAL DRESS, ЯНА ЯНКОВСЬКА, MEINEW, етно-одяг ЛАДОМИРІЯ, LDWOMEN,POZA, ІРИНА КОВАЛЬЧУК та ЮЛІЯ КОВАЛЬЧУК,ANDRE TAN. Кожну роботу гості пристально вивчали та оцінювали.

“Ми з дитинства мріяли творити, а мода це наше покликання. Ми хочемо , щоб дівчина, яка буде це носити, відчувала себе впевненою”,- розповідає одна із дизайнерок колекції “LD Women” Людмила Рожанська.

Юні рівненські моделі були зірочками на цьому подіумі. Вони довели: вік для професіоналізму не важливий.

Цікавими були рішення організаторів: ведучий спілкувався з дизайнерами, моделі спускались по сходах, і тільки потім йшли в зал, а глядачі мали змогу бачити весь процес через великий екран.

Для того, щоб зацікавити публіку, ведучі вирішили розіграти декілька подарунків незвичним способом. Хтось зміг отримати пляшку шампанського, бо йому пощастило сидіти на 19 місці, а інший спробував свою удачу на серійному номері купюри.

 

Гості в захваті від творчих рішень.

“Я вже кілька років відвідую FashionTime. Цікаво, що кожен раз подія відбувається в різних місцях. І щоразу я бачу їхній розвиток. Мені це дуже подобається”, – розповідає гостя “Fashiontime” Надія Іваненко.

“Я вже не вперше на показі. Дуже класно: високий рівень, хороша підготовка, всі моделі як на підбір. Якщо вибирати серед дизайнерів, то найбільше полюбляю роботи AndreTan”,- ділиться враженнями гостя Ірина Марач.

А родзинкою вечора став вихід на подіум акторів Рівненського музично-драматичного театру. Кожен з них постав у унікальному образі.

FashionTime зміг зробити цей вечір не тільки красивішим, а й по-справжньому мистецьким. І все завдяки креативній ідейній натхненниці проекту, режисерці Оксані Ігас.