У Києві відбувся Чемпіонат України з ГО серед юніорів та юнаків, в якому брали участь представники Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Основне протистояння відбувалось в трьох вікових категоріях: до 12, до 16 та до 20 років. Про це повідомляє ЧаРівне. Крім того, були ще супутні турніри: серед дітей до 9 років, серед початківців та серед батьків. В перших двох турнірах наших представників не було, а в турнірі серед батьків перше місце виборов наш представник Віктор Реділа.

Тепер щодо основних турнірів чемпіонату. В категорії серед юніорів до 20 років маємо двох призерів. Золото виборов наш кандидат в майстри спорту України Ярослав Малко, а бронзу – першорозрядник Віталій Пелех. В категорії до 16 років сильнішими були наші дівчата першорозрядниці Олеся Малко та Поліна Крушельницька, які вибороли перше та друге місця відповідно

В категорії до 12 років фарт був не на нашій стороні і найвище місце серед рівненських спортсменів зайняв Дмитро Стефанович (5-те місце).