У Києві, в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, облаштовали інтерактивну виставку Ukraine WOW. Серед інстальованих експонатів, представлених у виставкому центрі і відтворений Тунель кохання, що у Клевані Рівненського району, і стіна з бурштину, і вузькоколійка Зарічне-Антонівка.

Зокрема, організатори виставки відтворили у оригінальному розмірі рівненський Тунель кохання.

Фото редакторки сайту “СВОЇ” Іванни Пристайович

Також, в проекті зроблено акцент на подорожі Україною потягом. Завдяки відео, яке вони відзняли, усі охочі мають змогу 10 хвилин наче об’їхати всю Україну потягом №45/46 «Лисичанськ-Ужгород». Маршрут пролягає і через Рівненщину.

Окрім цього, на виставці представлена стіна із сонячного каміння, або, як кажуть організатори, українського золота.

Нагадаємо, що на півночі Рівненщини широкомасштабно видобувають бурштин. Вузькоколійка «Зарічне-Антонівка», яка територіально знаходиться теж в нашій області, знайомить гостей і туристів із рівненською «кукушкою».

Не забули організатори інтерактивної виставки Ukraine WOW і про місцевий «Гогвортс» – Острозьку академію.

Рівненська область і зображена на карті України. Усі охочі можуть обрати, в який регіон України хотілося б поїхати потягом. Найбільше бажаючих – у Крим…


____________________________________________________________________________________________________

Ukraine WOW – це проект АТ «Укрзалізниця», який покликаний відкрити культуру, туризм, національні символи, багатства України світові. Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з залізничного вокзалу.

Над створенням Ukraine WOW працювала агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України — Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW — Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції, пишуть на сайті АТ «Укрзалізниця».

Інсталяція працюватиме на станції Київ-Пасажирський, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В» з 14 листопада до 29 грудня (понеділок вихідний), 11:00-20:00.

Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.

Усі фото СВОЇ