Нещодавно у Рівному провели обласний чемпіонат з більярду серед спортсменів, котрі мають вади слуху та ураження опорно-рухового апарату.

Як повідомляє сайт 0362.ua, у змаганнях прийняли участь чотири десятки спортсменів з обласного центру та ще з декількох районів. Перше місце в турнірі серед чоловіків з порушенням опроно-рухового апарату посів Олександр Цицюра з міста Сарни, друге – Микола Іванчук з Березнівського району, а третє – Олексій Бутейко з Рівного.

Серед жінок золото здобула Ірина Мушка з Рівного, срібло – Валентина Рубель (також з обласного центру), та бронзу – Поліна Горбатюк з Березнівщини.

Серед спортсменів на візках визначилися: Віталій Клим з Рівного (перше місце), Олександр Мурашко з Рівного (друге місце) та Володимир Марк із Сарн (третє місце).

З учасників, котрі мають вади слуху, нагороди отримали Сергій Василевич (м. Рівне) – золото, Інесса Яринич (м. Сарни) – золото; Ігор Косенко (м. Рівне) – срібло, Вікторія Деркач (м. Сарни) – срібло; Юрій Яша (м. Сарни) – бронза, Ксенія Сєркіна (м. Сарни) – бронза.