Майстриня Ірина Сардак-Бондарук провела майстер-клас по створенню своєрідних їстівних годівничок для пернатих.

Як розповідають Волинські Новини, їхня оригінальність полягає в тому, що вони виготовлені не з дерева чи пластику, а із зернової суміші. На відміну від стаціонарних конструкцій, легко кріпляться до гілок, а виготовити їх можуть діти різного віку.

Майстриня розповідає, що рецепт є дуже простим. Для пташиних смаколиків потрібні 2 склянки зернової суміші. В її основі — насіння соняшника, льону, гарбуза, проса, пшениці, крихти білого хліба, очищені горіхи. Вона зауважує, що усі продукти обов’язково повинні бути не вареними, не солоними, не смаженими. Інакше, пташка може загинути від такого харчування. До суміші майстриня додає півсклянки борошна та півсклянки води і ретельно перемішує до отримання однорідної, липкої каші. Опісля мішанку кладуть у формочки і роблять отвори.

Дітям надзвичайно сподобалася така кулінарія. Вони, по-черзі, додавали інгредієнти, розмішували кашу, формували заготовки. Виявилося, що однієї порції суміші замало, тому «замісили» ще одну, щоб всі могли спробувати зробити смаколик для пташок.