16 комплектів окулярів «Drunk Busters Goggles» отримають автошколи та заклади профтехосвіти від регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

У Рівному презентували спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles» – інноваційний інструмент, орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, долучившись до Всеукраїнського проєкту «Випробуй у безпеці».

Головною метою проєкту є виробити чітке розуміння небезпеки керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Окуляри імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

Представники регіонального сервісного центру МВС області провели для учнів та викладачів місцевої автошколи «Дукат» (м. Рівне) майстер-клас з користування окулярами «Drunk Busters» та тренінг «Випробуй у безпеці».

Основна ціль такого тренінгу – підвищити культуру водіння і сформувати нове покоління водіїв, для яких водіння в нетверезому стані є неприйнятним.

Одним з основних інструментів тренінгу є окуляри «Drunk Busters Goggles»: вони імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані. З освітньою метою подібний інструмент використовують фахівці у понад 60 країнах світу, а тепер будуть і в автошколах та закладах професійно-технічної освіти з підготовки водіїв Рівненщини. Такі окуляри отримують автошколи Дубенського, Сарненського, Березнівського, Костопільського, Дубровицького, Рокитнівського, Володимирецького, Зарічненського районів та м. Рівне, а також заклади професійно-технічної освіти з підготовки водіїв Радивилівського та Сарненського районів. Загалом же, за сприяння Всеукраїнського об’єднання автошкіл, планується безкоштовно передати 16 пар окулярів.

Пише РСЦ МВС в Рівненській області