Сьогодні, 14 листопада, на Київському центральному залізничному вокзалі (14 колія, виставковий простір,багажне відділення з рампою) відкрилася інтерактивна виставка «Ukraine WOW». Проект презентували з нагоди Дня залізничника на станції Київ-Пасажирський. Він дасть змогу українцям та гостям нашої країни подорожувати Україною у часі й просторі, не покидаючи залізничний вокзал.

«Мета цього проекту – це знайомство з Україною так, ніби вона подорожує разом із вами у поїзді. Виставка займає 3000 квадратних метрів, містить 7 тематичних блоків. Відвідувачі матимуть змогу побачити унікальні експонати та інсталяції. Зокрема, і зменшену копію Тунелю кохання, що знаходиться у Клевані Рівненського району», – йдеться у прес-релізі проекту.

Що стосується рівненського регіону, то проект включає в себе і стіну з бурштину.

Відтак, на інтерактивній виставці «Ukraine WOW» ви матимете змогу побачити і почути:

•перші вау-пейзажі, запахи степу та шум моря;
• стіну з бурштину, інсталяцію з блискучого антрациту та побудований у виставковому просторі Тунель кохання;
• останній автопортрет Казимира Малевича і скульптури Олександра Архипенка;
• унікальну абетку Георгія Нарбута і мазанку, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко;
• рожевий вагон, у якому звучать сни та мрії, віртуальну реальність, в якій ви можете літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі.

«Тут ви зможете озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як наживо тчуть унікальні українські гобелени», – додають організатори.

F41AED75-57B6-4B37-A159-3CB31549D52E

Інтерактивна виставка розміщена біля 14-ої колії у новому виставкому просторі столиці будівлі багажного відділення з рампою. Вона діятиме до 29 грудня 11:00 – 20:00 (понеділок – вихідний).

До слова, над створенням «Ukraine WOW» працювала агенція «Gres Todorchuk». Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн «Ukraine WOW» розробила агенція «Banda», автори бренду України — «Ukraine NOW». Мультимедійні інсталяції готує команда «Photinus». Серед численних партнерів Ukraine WOW — «Ukrainer», «Depositphotos», «Книга-мандрівка. Україна», «Expolight», музеї та приватні інституції, пишуть на сайті АТ «Укрзалізниця».

Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.

Відео та фото – куратора агенції «Gres Todorchuk» Ярослави Гресь.

Інформує пресслужба Рівненської РДА