У Рівному активно готуються до традиційних осінніх змагань із художньої гімнастики. Наш обласний центр вже вдванадцяте прийматиме турнір «Золота осінь».

Заплановано приїзд близько 65 команд і 750 гімнасток. Кількісно – це беззеперечний рекорд для цих змагань. Загалом, турнір «Золота осінь» – є одним із наймасштабніших, які взагалі проводяться в Рівному. Окрім спортсменок, до нас завітають тренери та батьки дівчаток з усієї України.

Варто зазначити, що фактично кожний турнір перевершує досягнення попереднього. Змагатиметься на килимі і еліта – майстри спорту.

«Дійсно активно готуємося до змагань. Приємно, що цього року до нас знову їдуть і хочуть їхати. Провести турнір такого масштабу дуже непросто. Фактично дві тисячі людей, якщо не більше, їде до нас в гості. Це я і про спортсменок, і тренерів, і батьківський супровід. Хочу подякувати всім нашим партнерам, які роками підтримують художню гімнастику в Рівному. Ці змагання є хорошим досвідом і для рівнянок. Також ми маємо можливість показати наше місто всій Україні», – розповідає організатор змагань Марина Болба.

В рамках підготовки до турніру, збірна команда рівненського СК «Золота осінь» в складі 30 спортсменок здійснить змагальний виїзд у Білу Церкву.

Інформаційна служба СК «Золота осінь»