Вчора, 10 листопада, Ротаракт клуб Рівне разом з друзями завітали у школу – інтернат у с. Великі Межиричі.

Цього разу на дітей чекав смачний кулінарний майстер–клас з приготування піци. Командою клубу були розроблені такі адаптовані версії відомих рецептів: «Гавайська», «Неаполітана» та «Пепероні». На столах організатори поставили набори продуктів для різних типів піци і запропонували дітям створити свою власну.

«Такі кулінарні майстер–класи позитивно впливають на дрібну моторику дітей, формуються знання про походження і властивості кожного інгредієнта, діти працюють в команді і вчаться самостійно готувати собі їжу. Найприємнішим завершенням майстер–класу стало масове ласування піцою», – розповідає одна з організаторів заходу Тетяна Карцева.

Також, вихованцям закладу передали теплі речі – куртки, штанці, рукавички та шкарпетки.

Ще однією благородною метою поїздки було написання листів до Святого Миколая у рамках традиційного проекту «Чарівником може стати кожен». Організатори розповіли, що невдовзі на всіх чемних та слухняних дітей чекає свято Святого Миколая. Їм було запропоновано написати листи з побажаннями, описом добрих справ. Цікаво відмітити, наскільки різними виявилися бажання діток: менші просили іграшки та теплий одяг, старші – електронні девайси та гаджети. Листи були зібрані та розміщенні на FB сторінці Ротаракт клубу Рівне.

Якщо Ви вирішили здійснити мрію дитини, то оберіть лист, який вам до вподоби і в коментарі під листом напишіть, що Ви обираєте цей лист – «Бажання буде виконане».

Приватним повідомленням чи коментарем повідомте свої контактні дані. Кожен подарунок просимо запакувати у подарунковий папір та долучити до нього «відповідь» від Святого Миколая дитині. Урочисте вручення планується орієнтовно на 22/12/19. Кожен бажаючий може долучитися до цієї поїздки і вручити подарунок особисто для дитини при зустрічі.