У Рівному співачка Злата Огневич представила свій тур під назвою «Чекай».

В рамках туру «Чекай» прозвучали відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: «Танцювати», «Doloni», «Запали вогонь», «Солодка кара» та багато інших. Крім того, слухачі почули пісні зі студійного альбому «Грані», а також найбільш відверті пісні – авторські композиції виконавиці, яким не займати красномовності.

«Тур «Чекай» – вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає – справжність та мінімалізм. Лише за допомогою пісень, музикантів, балету та неймовірних світлових рішень слухач зможе поринути у атмосферу того, чим насправді живе артистка – музики», – кажуть у пресслужбі артистки.

Назва туру доволі символічна, адже кожен з нас кожного дня чекає на щось неймовірне, своєю музикою Злата Огневич доведе кожному слухачу на концертах, що варто чекати і вірити у краще.

Всеукраїнський тур артистки охопить також ще 34 міста рідної країни. Концертне турне артистки складається з двох частин – восени-взимку 2019 року пройде перша частина концертів. Злата також проведе концерти у таких містах як Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Житомир, Ужгород, Чернівці та Львів.

Фото Оксани Хорхолюк