Вчора, 3 листопада, в австрійському Відні завершився 6-й міжнародний турнір Шовкового шляху (6th Silk Road International City Weiqi Invitation Tournament), в якому брали участь провідні спортсмени Євпрои та китайські спортсмени-аматори. Змагання організовані спільно Китайською Асоціацією Вейчі та Європейською Фередацією Ґо.

В напруженій і драматичній боротьбі переможцем турніру став рівнянин – майстер спорту України міжнародного класу, 2-й професійний дан Європейської Федерації Ґо, Артем Качановський.

Вісім турів наполегливої та безкомпромісної боротьби, за результатами якої визначилась трійка призерів. Без програшів в цьому турнірі не було жодного спортсмена. Призерами стали троє спортсменів, які зуміли набрати найбільше очок. Третє місце, котре визначили за коефіцієнтом Бухгольця, у росіянина Іллі Шикшина. Претенденти на 1 і 2 місця здобули не лише однакову кількість очок, а й абсолютно ідентичні коефіцієнти. Тому місце між ними визначилось за результатами особистої зустрічі.

В цікавій напруженій партії нашому гравцю вдалось на мінімальні 0,5 очка обіграти китайського лідера і завдяки цьому Артем Качановський став переможцем турніру.

Офіційні результати турніру: http://gogamespace.com/tmp/silk_road_wall_list.html