У Рівному днями, 1 та 2 листопада, вперше відбувся освітній проект «Школа успіху.Рівне». Це – саміт найактивніших та найкращих, кажуть організатори, участь у якому – була безкоштовною. У дводенному проекті взяли участь 50 підлітків та молодих людей, або сучасною мовою – міленіали. Своїми мотиваційними історіями успіху ділилися 13 спікерів – відомих особистостей Рівного. Організаторкою «Школи успіху. Рівне» виступила 16-річна рівненська школярка Анастасія Бакалець.

Про захід, який організувала дівчинка разом із командою однодумців, вона говорить так:

«Під час «Школи успіху. Рівне» ви отримаєте тонни мотивації, знань, друзів та можливостей! Це проект, що допоможе створити суспільство небайдужих та відповідальних! Низка тренінгів, семінарів, майстер-класів, обговорень та мотивуючих виступів від цікавих та успішних спікерів, що розкриють вас, подарують новий досвід та чарівні емоції».

Під час заходу говорили здебільшого про навички сьогодення: без яких здібностей не прожити в XXI столітті.

Зокрема, про фінансову грамотність розповідала Інна Дружиніна. На тему «самооцінка» виступали Віктор Король та Оксана Ігас. Ольга Данилюк (Лірник) розповіла учасникам «Школи успіху. Рівне» про комунікації та самопрезентацію. Стресостійкість тренували підлітки разом із Марією Вискорко. Про вміння надавати першу медичну допомогу говорила Тетяна Тарасюк. Олена Федоренко розказала, як вивчити іноземні мови легко.

Тему волонтерства розкрив Dani Stevens. Розділ підприємництва та бізнес-сфери обгорювали разом із Валерієм Гусаком та Галиною Кухтій. Як написати ідеальне CV та вдалий мотиваційний лист розповіла Вікторія Березюк. На закінчення дводенного тренінгу, мотивації і організаторам, і учасникам задали Сергій Гемберг та Ольга Рейн.