У Луцьку стартував міжнародний боксерський турнір «Lutsk Boxing Cup», який зібрав четверть тисячі спортсменів не лише з України, а й з інших країн.

Як повідомляють Волинські Новини, до обласного центру Волині з’їхалися боксери із Польщі, Молдови, Литви, Білорусі, а також з різних областей України.

Міжнародний турнір з боксу пам’яті загиблих спортсменів із Луцька Василя Лотоцького, Дем’яна Усика та Олега Фурса відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», а також під патронатом Луцької міської ради.

Захід триватиме впродовж трьох днів у спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Опісля символічного удару по гонгу, виконання Гімну України музикантами із оркестру Луцького військового ліцею, а також хвилини мочання у пам’ять про загиблих спортсменів, розпочалися бої, під час яких змагалися учасники у різних вікових та вагових категоріях.

«Я досить довго готувався до цих змагань. Ми з батьком, моїм тренером, провели дуже копітку роботу, й це дало гарний результат. Спочатку я займався боксом у Сумах, але згодом за сімейними обставинами переїхав до Тернополя. В загальному тренуюсь уже шість років», – розповів боксер із Тернополя Данило Горбенко.

Спортсмен, який переміг свого суперника у одному з боїв, зазначив, що для того, аби досягти гарних результатів лише витривалості – мало. Потрібно дуже багато працювати, аби відточувати майстерність, і дослухатися до порад тренерів.

До слова, фінал турніру, під час якого оберуть найкращих з найкращих спортсменів, відбудеться третього листопада.