На Міжнародному професійному турнірі зі змішаних єдиноборств «PRIDE – 2019», проведеному в Луцьку, вдало виступили представники Рівненщини.

Як повідомляє  Волинь, після 3-х 5-хвилинних раундів судді одноголосно віддали перевагу рівнянину, бійцю спортивного клубу «Скіф» Намеду Джафарову.

Ми виступали на короткому повідомленні. В нас чудова фізична форма, оскільки зараз активно готуємося до чемпіонату України з самбо, – говорить тренер Намеда Богдан Романович. – Радий, що в спортивному клубі «Скіф» появився новий чемпіонський пояс”.

Світлина від Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Березнівчанин Олександр Добродій представляв у Луцьку спортивний клуб «Патріот». Він здобув блискавичну дострокову перемогу в боротьбі із сумчанином уже в І-му раунді.

“Звісно, ми готувалися серйозно, – розповідає тренер Олександра Олександр Зайченко. – Мій підопічний вдало використав помилку суперника і переміг його задушливим прийомом”.

Тим часом борчині з Рівненщини перемогли в Польщі. У місті Старі Кобиляки проведено турнір з вільної боротьби серед юніорів. За підсумками змагань рівненські дівчата посіли ІІ-ге загальнокомандне місце.

Зокрема, золоті медалі здобули Тетяна Заяць, Інна Бугай та Юлія Лековець, бронзові – Олена Пилипчук та Ірина Пігаль. Серед школярів І-ше місце посіла Ілона Вальчук і ІІІ-тє – Вікторія Павлушко. Дівчата – вихованки спортиного клубу «Фаворит» (селище Клесів Сарненського району) і Клесівську ДЮСШ.