На сучасних вуличних тренажерах нині займаються фізкультурою та спортом діти «Жаденського НВК», що у Миляцькій об’єднаній громаді. Адже тут нещодавно відкрили спортивний майданчик.

Його вдалося облаштувати завдяки участі ОТГ у щорічному обласному конкурсі проєктів територіальних громад на Рівненщині.

«Наша громада активно буре участь у конкурсі. Серед ініціатив, що були реалізовані в громаді в минулих роках є проєкти з реконструкції системи теплопостачання в навчальних закладах та будинку культури. А тепер ми ще й відкрили спортивний об’єкт. Ним можуть користуватися не лише школярі навчального закладу, а й усі, хто віддає перевагу заняттям спортом», – розповідає голова Миляцької ОТГ Федір Хлебович.

Загалом з обласного бюджету на втілення своєї ідеї громада отримала 97 тисяч гривень на умовах співфінансування. За ці гроші вдалося підготувати територію, встановити тренажери та обгородити майданчик.

Загалом цього року реалізують 18 ініціатив в рамках обласного конкурсу проектів територіальних громад. Його вже десятий рік поспіль проводить департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА. На втілення ідей з обласного бюджету виділено 1,9 мільйони гривень на умовах співфінансування.

За інформацією пресслужби Рівненської ОДА