«Повір у себе» – так звучить назва та девіз спортивного заходу для особливих дітей. У луцькому ТРЦ «Адреналін сіті», 30 жовтня,пройшла обласна Спартакіада для дітей з інвалідністю.

Як розповідає Таблоїд Волині, на подію прийшли більше сотні усміхнених юних спортсменів, які мали змогу взяти участь у різних видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, бадмінтон, боча, футбол.

Діти з різними нозологіями (вади слуху, вади зору, ураження опорно-рухового апарату, вади розумово-фізичного розвитку) проявили себе, показали свої сили та відчули себе переможцями.

«Повір у себе»: у Луцьку відбулась Спартакіада для особливих дітей

Також на заході нагородили переможців та призерів обласної Спартакіади за підсумками 2018 року:

– третє місце серед міст обласного значення Воолинської області посіла команда з Володимира- Волинського.

– друге місце здобула команда з Ковеля.

– перше місце завоювала команда з Луцька.

«Повір у себе»: у Луцьку відбулась Спартакіада для особливих дітей

«Цей захід спрямований на те, щоб ознайомити дітей з різними видами спорту. Ми хочемо залучити їх до занять фізичної культури. Для цього сьогодні працюють чимало тренерів. Ми хочемо, щоб в майбутньому дітлахи представляли нашу область. Ми бажаємо, щоб діти відчували себе комфортно поза “вакуумом” і реалізовували себе», – прокоментував начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Галан-Ващук Віктор Йосипович.

«Повір у себе»: у Луцьку відбулась Спартакіада для особливих дітей