У четвер, 24 жовтня, у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відкрилася виставка майстра карикатурного жанру Олега Гуцола, який мешкає в білоруському місті Борисов. Виставка буде експонуватися в фойє ІІІ поверху до 1 грудня 2019 року.

Із 1987 року Олег Гуцол плідно співпрацює з редакцією надзвичайно популярного українського сатиричного журналу «Перець». Його ім’я і влучні твори запам’яталися українцям різних поколінь. Завдяки можливостям книгосховища головної бібліотеки Волині, в якому представлені всі одержані за майже 80 років історії книгозбірні періодичні видання, бібліотекарі змогли організувати ретровиставку «Карикатури Олега Гуцола на сторінках журналу «Перець».

Мала батьківщина пана Олега – село Новогригорівка Маловисківського району Кіровоградщини. Після закінчення школи працював художником у районній газеті, потім – головним художником гумористичних видань «Пікнік» (Мінськ), співзасновником, видавцем і головним редактором дитячої веселої газети «Шапокляк» у столиці Білоруської держави, ілюстратором у книжкових видавництвах, головним редактором сатиричного журналу «Вожик». Пан Олег любить дітей і майстерно створює ілюстрації до дитячих книг. У його доробку – 60 оформлених ним творів дитячої літератури, які принесли радість спілкування з мальованою ілюстрацією не одному хлопчику чи дівчинці.

За інформацією пресслужби