У Луцьку стартував фестиваль, під час якого найкращі татуери продемонстрували власну майстерність. Фест Art-TattooLutsk розпочався сьогодні, 27 жовтня, у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків.

Як повідомляють Волинські новини, на думку організаторів заходу, наразі тату набирає шалених обертів і дуже популярне серед молоді і не тільки. Оскільки татуювання – це зображення високої якості на шкірі, то це і має безпосереднє відношення до мистецтва.

Тож, від початку і до завершення фестивалю гості дійства мають нагоду подивитися за підготовкою, власне, самим процесом і завершенням татуювання, а також дізнатися певні деталі про роботу від майстрів.

«Оскільки свого часу я зробила собі на спині татуювання у вигляді своєї ж еротичної картини «Безгрішні», вирішила організувати таку штуку, яка, власне, зараз і відбувається – Art-TattooLutsk– 2019. У фестивалі взяло участь 11 дуже класних майстрів-татуерів. Хтось із них виконує свої авторські роботи, хтось – творчі. Але основне наше завдання – показати тату, як мистецтво, оскільки це реально вид contemporary art. Класна локація, класні майстри, відважні. Я взагалі вважаю, що ті люди, які бояться виконувати свої роботи напоказ, недостатньо добре роблять свою роботу. Але тут усі впевнені в собі і в своїх роботах», – розповіла художниця, організаторка заходу Марічка Островська.

До слова, зі слів Марічки, у Луцьку захід такого формату проводять уперше.

«Певного тематичного спрямування чи обмежень у своїх роботах майстри не мають. Вони самі вибирали собі локації під картинами, що найбільше припали до душі. Тут у нас найбільша тусовка майстрів тату-салону «Darkside». Дуже ініціативні хлопці», – каже організаторка.

Завершиться фестиваль показом тату-робіт та виставкою – дефіле.