Нині п’ятирічний рівнянин Михайлик Парфенюк крутіший за всіх! Вчора хлопчик продемонстрував свої здібності та знання всій Україні у телепрограмі «Крутіший за всіх».

Михайлик так багато знає про гроші. Ідентифікує 157 грошових одиниць, безпомилково називає столиці тих країн, в яких ці гроші в обігу, має власну думку щодо світової електронної валюти – біткоїнів. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook пише рівненська майстриня Олена Медведєва.

«Радує те, що він усього досягає сам!Це не втомлена, загнана і перевантажена дитина, яка втілює божевільні мрії амбітних батьків. А життєрадісний, здоровенький, щасливий, чемний, цілеспрямований і, звісно, працелюбний хлопчина з феноменальною пам‘яттю, належним вихованням і прекрасними батьками.

Пані Ярославо, спасибі, що поділилися з нами своєю радістю! Горді, що Михайлик – рівнянин, наш маленький геніальний земляк! Світового визнання вам! Вірю, що саме так і буде!», – пише на своїй сторінці у соцмережі Facebook про маленького генія Олена Медведєва.

Хлопчина у віці 4-ох років встановив рекорд України. Маля безпомилково ідентифікувало 253 автомобільні емблеми.

Світлини зі сторінки у соцмережі Facebook мами хлопчика Ярослави Парфенюк