У минулий жовтневий вікенд, у Римі Михайло Савчук, головний тренер клубу «GARDA», захищав честь України на «EUROPE NO GI 2019 та ROME OPEN 2019 GI», які організовувала Всесвітня федерація бразильського джиу-джитсу (IBJJF). Спортсмен провів п’ять сутичок у Gi та no GI (в кімоно та без). У результаті тренеру клубу вдалося вибороти два срібла у своїй ваговій категорії. 

Про це повідомляє Луцьк Район.

«Попри отриману травму під час підготовки до Чемпіонатів, я вважаю, що боровся достойно. Одна моя рука працювала на 20% і дуже боліла. Через це мені не вдалося, наприклад, завершити два поєдинки достроково, а також надійно захищатися і чинити контратаки. Втім, із такими обставинами, я вважаю, що результати Чемпіонатів хороші. Наступного разу сподіваюся на золото», – ділиться враженнями луцький спортсмен.

Подія зібрала у столиці Італії кілька тисяч спортсменів не тільки з Європи, а й зі всього світу. Завдяки цьому Михайлу вдалося отримати ефективний борцівський досвід, побачити і поспілкуватися із зірками бразильського джиу-джитсу та налагодити контакти та співпрацю.

Це вже другий Чемпіонат Європи та 6-і міжнародні змагання у кар’єрі спортсмена. Він рішуче налаштований в подальшому вибороти золоту нагороду і ще ретельніше готуватиметься до чемпіонатів Європи в 2020 році. А поки попереду процес реабілітації та відновлення.

Нагадаємо, що в квітні 2019 року Михайло здобув срібло, виборовши друге місце на Чемпіонаті Європи, який відбувався у Барселоні, Іспанія.