Вихідними у приміщенні Рівненської обласної наукової бібліотеки відбулася інтелектуальна гра серед інтернатів області «Ліга розумників». Захід організували представники  громадської організації «Ротаракт-клуб».

У ній взяли участь команди з таких закладів:

«VIP» – учні з Клеванської санаторної школи І-ІІІ ступенів;

«Блискавки» – команда з Костопільського ліцею–інтернату спортивного профілю;

«Вогники» – учні 7-8 класу з Вербської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів»;

«Еврика» учні з Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1 для діток з проблемами зору.

Діти змагалися у  8 раундах з різних дисциплін: література, спорт, географія, флора і фауна, розгадували текстові та музичні запитання. Метою проведення змагань було розви­нути пізнавальні інтереси і здібності, потребу глибоко­го і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно знайомитися з найсучаснішими досягненнями науки і техніки; виховувати позитивні мотиви до навчальної ді­яльності, створити умови для самореалізації дітей, виховати в них завдатки до роботи у команді і взаємодії з оточуючими. Адже сьогодні мало бути просто розумним та ерудованим індивідом, необхідно володіти вмінням використовувати ці знання у повсякденному житті.

У журі були представники Ротарі клубу Рівне та члени Ротаракту.

Організатори відмітили високу підготовку дітей та їх неабиякий рівень знань у різних галузях. Окрему подяку висловлюють супроводжуючим особам із закладів, котрі пожертвували своїм вихідним днем заради  дозвілля дітей.

Після 8 раундів місяця розподілилися так: І місце – «Еврика» (Клевань), ІІ місце – «Блискавки» (Костопіль), ІІІ місце – «VIP» (Клевань). Заохочуючий приз за найкращий девіз здобула команда «Вогники» з Верби.

Після гри всі діти отримали подарунки.  Схожу, але вже більш масштабну гру, організатори обіцяють провести весною.

Тетяна Карцева, Ротаракт клуб Рівне