За версією журналу “Фокус” Ольга Решетилова, випускниця магістеріуму політології Національного університету “Острозька академія”, ввійшла у рейтинг “ТОП-100 найвпливовіших жінок України”. Про це повідомляє “Острозька академія“.

Сьогодні Ольга є координаторкою громадської організації “Медійна ініціатива за права людини”. Правозахисниця розслідує порушення прав людини в контексті російської агресії в Україні. Крім цього, вона відвідувала окупований Крим із правозахисними місіями, їздила в Грозний на суд до Миколи Карпюка і Станіслава Клиха, продовжує займатися визволенням бранців Кремля та ОРДЛО. Найтривожнішою подією останнього часу вважає смерть Катерини Гандзюк.

“Мені чи не вперше в житті стало справді страшно. Коли вбили Катю, в країні знайшлася низка людей, які захищали вбивць, підтримували саботаж розслідування і обливали брудом тих, хто прагнув справедливості. Від цього стає моторошно”, — прокоментувала Ольга Решетилова.

Тому “Медійна ініціатива за права людини” разом з іншими громадськими організаціями продовжує кампанію “Хто замовив Катю Гандзюк та інших активістів?”, вимагаючи справедливого розслідування цих справ.

Найбільшим досягненням Ольга Решетилова вважає те, що знайшла оптимальне використання своїх сил в критичний для України час.

“У тумані війни найважче — знайти правильне позиціонування себе. Я не проміняла свої принципи і цінності на кар’єру і достаток, не зрадила себе і тих, хто в мене вірить. Впливовою мене зробили не гроші, не посади, не якісь супервідкриття чи суперздібності, а війна, несправедливість і злість на ворогів. Що ж, в такий історичний час живемо. І мабуть, це добре, що я знайшла своє місце в цю непросту епоху”, — зазначила Ольга.