Заключний етап Кубку МАСЕС з спідвею у чеському Пардубіце закінчився перемогою 16-річного Матеуша Бартковяка, який представляє клуб “Сталь” (Гожув) у польській Екстралізі. Давід Пацалай зі словацьких Жарновіц посів 2-е місце, виступаючи на двигуні свого дядька Мартіна Вацуліка (учасник циклу Гран-прі).

Як роповідає ЧаРівне, Марко Левішин, із 12-ма пунктами, піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани. Вдало виступив рівнянин Станіслав Мельничук, завершивши гонку за крок від подіуму та наш земляк Віталій Лисак, який набрав 6 очок та вдало експериментував із налаштуваннями мотоцикла.

У загальному заліку Кубку МАСЕС третій рік поспіль золоту нагороду утримує Марко Левішин, а бронза дісталася Станіславу Мельничуку. На друге місце проскочив поляк Матеуш Тудзєж.

У командному заліку збірна України знову перша (сумуються результати двох кращих гонщиків з однієї країни).
На додаток до всього, Марко Левішин фінішував другим у заїзді за Золоту Стрічку Пардубіц – 45 Zlata Stucha miasta Pardubice, в якому стартувало одразу 6 гонщиків. Щоправда мотоцикл Марка ледь не розвалився через тріщину в рамі, – лопнув задній конверт. На честь вдалих виступів у Пардубіце та перемоги в Кубку МАСЕС Марко одразу від “Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею” отримав в подарунок нову задню частину рами мотоцикла.