У Києві, в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, облаштовують інтерактивну виставку Ukraine WOW. Це проект АТ «Укрзалізниця», який покликаний відкрити культуру, туризм, національні символи, багатства України світові. Про це пишуть на сайті Рівненської райдержадміністрації.

Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з залізничного вокзалу. Виставка відкриється у виставкому просторі — колишній будівлі багажного відділення, що не експлуатувалася з 2000-их років.

Серед інстальованих експонатів, які будуть у виставкому центрі – і відтворений Тунель кохання, що у Клевані Рівненського району.

Фото з відкритих джерел

Про це на своїй особистій сторінці у соцмережі Instagram повідомляє засновниця PR-агенції «GRES TODORCHUK» Ярослава Гресь, яка є ідейною натхненницею проекту.

«Це гімн Україні, її фантастичній красі, її неймовірним людям.  Декілька днів назад ми «зайшли» на монтаж. Посеред простору зростає 12-метрова діарама.  І от вже дивиться на мене Батьківщина-мати. І от вже роздрукований список експонатів і я не вірю, що вже завтра побачу на власні очі «Апостол» Івана Федорова – першу українську книгу в світі», – так пише на своїй сторінці у соцмережі Instagram про проект Ярослава Гресь.

Ярослава Гресь у майбутньому виставкому центрі. Фото – її особисте

Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України — Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW — Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції, пишуть на сайті АТ «Укрзалізниця».

«Просто фантастично, що в такий унікальний проект потрапила наша туристична місцина – Тунель кохання, що у Клевані. Це дасть змогу привернути увагу ще більшої кількості українських та іноземних туристів до Рівненського району. Сподіваюся, що такі проекти і надалі залучатимуть презентаційні місця нашого району», – коментує в.о. голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.

Що таке Ukraine WOW?

Це знайомство з Україною: від перших вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря. Від інсталяції з блискучого антрациту до побудованого прямо тут Тунелю кохання. Від останнього автопортрета Казимира Малевича до скульптур Олександра Архипенка. Від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко. Від рожевого вагона, в якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій ви літаєте над Батьківщиною-матір’ю, гуляєте відновленим Невицьким замком та зсередини побачите «дев’ятку» – найпотужнішу доменну піч в Європі. А ще можливість озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як тчуть прямо тут, наживо, унікальні гобелени. Ukraine WOW – спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, яка вона прекрасна.

Де: станція Київ-Пасажирський, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В».

Коли: 14 листопада — 29 грудня (понеділок вихідний), 11:00-20:00.

Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.

Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти Укрзалізниці.