Днями на майдані Незалежності в Рівному змагалися школярі у конкурсі військово-патріотичної пісні «Червона калина-2019». Конкурс проводиться вже 25-й раз. А вперше його зініціювало міське об’єднання товариства «Просвіта».

Серед навчальних закладів до 800 учнів перемогу присудили взводу гімназії «Престиж». НВК №12 перемогли серед закладів, де навчається більше 800 учнів. А Гран-прі конкурсу «Червона калина» віддали учням 15-ї школи.

У фіналі були представлені усі 33 школи. Конкурс проходив у два етапи – проходження урочистим маршем, тут журі оцінювало дії командирів взводів, та виконання строєвої пісні. Як розповіла заступниця начальника управління освіти Катерина Сичик, цього року переможців вирішили визначати у двох категоріях: серед навчальних закладів до 800 учнів і більше.

– Це у рамках патріотичного виховання, щоб діти знали козацькі пісні, стрілецькі, упівські, а також патріотичні пісні цього часу, бо зараз на сході України йде війна і ми маємо бути готові захищати свій край. Переможці отримають кубки, інші дипломи, а «Просвіта» організовує поїздку для командирів взводів на батьківщину Степана Бандери. Це буде у п’ятницю, 18-го жовтня, – повідомила заступниця начальника управління освіти Рівного Катерина Сичик.

За інформацією телеканалу «UA:Rivne», фото «Радіо Трек»