Старовинна дерев’яна П’ятницька церква, яка зведена 100 років тому, знаходиться в селі Новий Корець, що на Кореччині. Храм був споруджений в 1911-1914 роках. Будівля має незвичайний насичений червоний колір, завдяки якому воно виділяється на тлі навколишньої місцевості.

Іменована церква на честь святої Параскеви П’ятниці. Ця жінка відома серед віруючих людей як свята великомучениця, а також як особистість, яка займалася проповідництвом християнства для язичників в третьому столітті. Вона славилася як покровителька торгівлі, домашнього вогнища і сільського господарства.

П’ятницька церква не дуже велика, але затишна і барвиста. Найкраще храм проглядається з валів Корецького монастиря. За архітектурною формою будівлю дуже нагадує Троїцький монастир. Церква тризрубна, одноверха. Висока дзвіниця має дуже своєрідний вид і помітна здалеку.

Доїхати до села Новий Корець дуже просто. Так як воно є районним центром у Рівненській області, шлях до нього лежить по трасі Київ – Львів. Здалеку будуть виднітися купола червоної церкви, які і приведуть до неї.

Інформує Корецький туристичний центр