Дівчина з Дубна представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси (+ФОТО)

Уродженка Дубна Іванна Рогашко зараз разом з родиною живе у Португалії у місті Віла Реал. Проте наступного тижня вона поїде до Китаю захищати саме Україну на конкурсі «Miss Global City». Про це повідомляє Ксеня Галицька у блозі «Знай більше».

Дівчині – 22 роки. В індустрії краси вона з 14-ти. І вже брала участь у чотирьох конкурсах краси, де отримувала перемоги. Як розповідає 0362.ua, окрім участі у конкурсах краси, Іванна захоплюється моделінгом, танцями, малюванням і спортом.

Переїхала до Португалії разом із батьками, коли їй було 11 років. До шостого класу навчалася в Дубенській школі ЗОШ №1. Нині отримує професію реабілітолога у Португалії. Україну вона не забуває і вже наступного тижня братиме участь у всесвітньому конкурсі краси від України.

За словами дівчини, «Miss Global City» виступає за об’єднання задля поваги до природи, загальних прав людини, економічної справедливості та культури миру.

Триватиме конкурс з 19 жовтня по 4 листопада. Тож дівчина просить підтримати її на офіційній сторінці @missglobalcity в Інстаграм, також на її сторінці @ivanna_rohashko.