10 жовтня в Острозькій академії почали спробу встановлення Рекорду Гіннеса – “Найбільша археологічна лекція”, присвячена історії середньовічного Острога. 

На спробі встановлення рекорду зареєстровано 305 осіб.

“Я абсолютно впевнений в тому, що ми туди (в книгу Рекордів Гіннеса-ред.) потрапимо. З чого береться ця впевненість? В управлінні книги Рекордів Гіннеса нема корупції. А там, де нема корупції, є справедливість. А там, де є справедливість, обов’язково висвітлюються слова: “Національний університет “Острозька академія””, – переконаний, що рекорд успішно встановиться, ректор Національного університету “Острозька академія” Ігор Пасічник.

На подію запрошений лектор – кандидат історичних наук, археолог Прищепа Богдан Анатолійович.

Варто зазначити, що захід приурочений до святкування 25-річчя відродження Національного університету “Острозька академія”.

“Мені дуже подобаються такі заходи в ОА, адже ти можеш відчути себе частиною чогось більшого, масштабнішого, ніж ти сам. Мабуть, я ще не звикла до думки, що я стала учасницею рекорду Гіннеса, але, однозначно, це круто. Також хочу подякувати лектору за таку цікаву та інформативну лекцію, адже ми мали можливість ще більше ознайомитися з історією міста Острог та поглибитися в неї”, – ділиться враженнями студентка Острозької академії Дарина Кирилюк.

Фото з Instagram-сторінки студентки Дарини Кирилюк

 

Увесь процес підготовки рекорду та спробу його встановлення транслюють в онлайн-режимі.

Нагадаємо, що у 2014 році Національний університет «Острозька академія» став першим українським закладом вищої освіти, що потрапив до світової Книги рекордів Гіннеса у номінації «Найдовший марафон читання», присвяченого 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка. За 456 годин, зафіксованих на хронометрі, близько трьох тисяч учасників перечитали «Кобзар» 45 разів, а це — 11 250 творів. Крім цього, Острозька академія 10-кратний номінант Книги рекордів України.