Оцінити роботу волонтера Корпусу Миру та партнера селищної ради Colton Esplin, дізнатись більше про реалізацію проекту “Фінансова грамотність”, а також познайомитись із Гощею – такі цілі були передбачені у робочому візиті представників Корпусу Миру в Україні та у Східній Європі Michael Ketover та David K. Reside.
Як повідомляє Гощанська селища рада, Colton Esplin та його українська колега Анастасія Шухляк розповіли про курс “Фінансова грамотність”, який викладався для дорослих, а тепер презентований й для учнів Гощанської гімназії та Гощанської загальноосвітньої школи, поділилися досвідом співпраці селищної ради та Корпусу Миру (процес написання проектів, взаємодія “волонтер+український партнер”), а також планами майбутніх проектів.
Керівник Корпусу Миру в Україні Michael Ketover зазначив, що співпраця волонтера Colton Esplin та Гощанської селищної ради є однією із найуспішніших. Вивчення саме нашої взаємодії є важливою для того, аби в подальшому бути прикладом для інших волонтерів.
Згодом Володимир Коташевський провів екскурсію для гостей Гощанським парком, а Сергій Торуля ознайомив із роботою ковалів у Гощі.