Вчора, 6 жовтня, у Львові відбувся професійний Міжнародний турнір зі як змішаних єдиноборств “RFP 71: Lviv Open Cup 2019”.

Як розповідає ЧаРівне, в головному поєдинку вечора рівнянин Андрій Хохлов захищав свій титул чемпіона ліги “Real Fight Promotion”. Він провів поєдинок із бійцем із Вірменії і здобув дострокову перемогу і зберіг звання кращого.

Також слід сказати, що Микола Кондратюк, Павло Сівіцький та Ахмед Дакаєв також провели успійшні переможні рейтингові сутички та здобули по переконливій перемозі у свої скарбнички прорекорду.

В рамках “RFP 71: Lviv Open Cup 2019” Намет “Ніко” Джафаров серед аматорів здобув дві дострокових перемоги та виграв золоту медаль змагань. Всі ці хлопці представляють СК “Скіф”. Готував бійців до змагань Богдан Романович.

Ще один боєць із Рівненщини, Олександр Безкоровайний (СК “Гладіатор”, Дубно, тренер Сергій Соха) завершити поєдинок не зміг. Наш спортсмен отримав неприємну січку над бровою та за переконанням медиків мусив відмовитися від продовження бою. Поєдинок визнаний, що не відбувся.