Громадські ініціативи вдасться реалізувати завдяки участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Ремонт тяжкого механізованого моста, встановленого на дубових палях, вирішить проблему сполучення між селами Вітковичі, Городище, Орлівка. Щоденна експлуатація мосту призвела до його зношення, а тому він потребує капітального ремонту.

Дана мостова переправа використовується для гужового та автомобільного транспорту і забезпечує місцевим жителям сполучення із виділеними земельними частками (паями), що перебувають у власності 522 жителів. Проблема аварійного мосту є надзвичайно актуальною для громади села та потребує якнайшвидшого вирішення. Загальний обсяг фінансування проекту становить 140 тис. грн., зокрема з обласного бюджету виділено 56 тис. грн., з сільського бюджету – 44 тис. грн. та з районного бюджету – 40 тис. грн.

Розвиток туристичної галузі – одне з пріоритетних завдань місцевої влади села Губків, тому планується облагородження відпочинкової зони та створення еко-кемпінгу «Соколині гори». Реалізація проєкту спрямована на збереження місцевої екосистеми, адже всі елементи будуть виготовлені з максимальним використанням екологічних матеріалів. Заплановано встановлення пункту альтернативного джерела енергії – сонячна батарея для підзарядки мобільних пристроїв та освітлення місцевості, запровадження роздільного сортування сміття.

Також, передбачається встановлення 5 бесідок, 5 помостів для туристичних наметів, 3 вказівники до екокемпінгу та 1 вивіску біля екокемпінгу, 2 біотуалети та  баки для роздільного сортування сміття. Біля кожної бесідки облаштують кострища. Загальний обсяг фінансування проекту становить 223 тис. грн., зокрема з обласного бюджету виділено 120 тис. грн., з сільського бюджету – 53 тис. грн, з районного бюджету – 50 тис. грн.