Х фестиваль «Заяви про себе і свою професію», який організували в рамках свята «Бурштинова осінь», відбувся 4 жовтня у селі Зміїнець Луцького району.

Як розповідають Волинські новини, традиційно, на фестивалі учні професійно-технічних та вищих навчальних закладів демонстрували свої навички та знання у сфері кулінарії. Одне із головних завдань фестивалю – показати таланти його учасників та навчити новим навичкам, каже ідейний натхненник та голова Волинського осередку кулінарів України Микола Наход.

«І хочеться, аби наші діти не виїжджали закордон, а працювали тут, в Україні», – наголошує Микола Наход.

За словами директора Луцького центру професійно-технічної освіти та співорганізаторки фестивалю Ольги Завадської, останні кілька років в державі акцентують увагу на підготовці робітничих кадрів. Тому вважає, що учні можуть побачити найкращі практики та навчатися в кращих. Саме цю можливість треба використати на фестивалі «Бурштинова осінь».

«Тут більше 15 іменитих кулінарів, які показують надзвичайну майстерність та проводять майстер-класи. Діти можуть побачити на власні очі приготування тих чи інших страв, задати питання, записати це на відео та відтворити», – каже співоргаізаторка фестивалю Ольга Завадська.

А ще на фестивалі – надзвичайно потужна виставка кулінарних страв учнів професійно-технічних закладів. І це, вважає Ольга Завадська, сигнал для роботодавців. Так, чи не найбільше тут представлено солодкої випічки, яка дивує різноманіттям рецептів та оформленням.

Група студенток 3 та 4 курсу із Волинського коледжу харчових технологій зробили виставку десертів власного виробництва. Тут і тістечка, і торти – усе надзвичайно кольорове та смачне, запевняють дівчата.

«Ми зробили тістечка в позанавчальний час і хочемо продемонструвати сучасне оформлення десертів, подивитися виставки інших закладів, навчитись новому. Звісно, хочеться знайти й роботу», – каже студентка 4 курсу Марина.

До слова, вироби кожного учасника фестивалю будуть оцінювати суворі судді, а за результатами діти отримають цінні нагороди.

Одна із учасниць фестивалю Ірина розповідає, що тут проводять ще й сервіс-клас для тих, хто хоче навчитися правильно сервірувати та прибирати стіл, складати серветки та подавати вино. Такі навички, каже дівчина, згодяться навіть тим, хто не працює в готельно-ресторанному бізнесі, а лише хоче приємно здивувати гостей.