Рівненська АЕС розпочинає новий навчальний рік для учасників проекту «Ядерна школа РАЕС». Цьогоріч вперше до проекту долучилося більше 160 учнів освітніх закладів міста Вараш та населених пунктів зони спостереження.

Про це повідомялє прес-служба підприємства.

«Ядерна школа РАЕС» – спільний проект Рівненської АЕС та ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області, створений з метою популяризації атомної енергетики та поширення знань про галузь, підтримки її позитивного іміджу, формування потенційного кадрового резерву електростанції.

Проект успішно реалізовується вже третій рік поспіль. До цьогорічної ЯШ-2020 долучилися учні професійно-технічного училища Рівненської АЕС та Володимирецького колегіуму, старшокласники м. Вараш, с. Стара Рафалівка, с. Заболоття, а також інших навчальних закладів Володимирецького та Маневицького районів.

Програма заходу включає лекції від фахівців та інструкторів Рівненської АЕС, спілкування зі студентами профільних вишів та молодими спеціалістами електростанції, доповіді учнів та ділові ігри, стажування на посадах атомників, екскурсії на промисловий майданчик, зовнішні промислові об’єкти, інформаційний і навчально-тренувальний центри РАЕС.

Першу вступну лекцію-бесіду за темою «Професія – енергетик» під час відкриття заходу провів генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.  Зустріч проходила у форматі неформального діалогу.

До слова, минулого навчального року випускниками проекту стали понад 90 учнів. Цьогоріч кількість учасників збільшилась до 164.

«Ядерна школа РАЕС» триватиме до квітня 2020 року. За успішним проходженням програми проекту усі випускники отримають пам’ятні сертифікати та іміджеві подарунки.