Українець Максим Захарчук зняв відео для відомого американського співака Кріса Брауна. Про це Максим повідомив у своєму Facebook.

“Ми готові представити моє нове відео з легендою сучасної музики Крісом Брауном! Завжди приємно творити щось дивовижне з чудовими людьми!” – йдеться у дописі.

Максим Захарчук – режисер та фотограф, який мешкає в Чикаго. Народився в Україні у Рівному. Має власний творчий стиль та бачення. З травня 2018 року є офіційним відеографом та фотографом, що представляє нью-йоркську звукозаписну студію “Bad Boy Records”, засновану в 1993 році Шоном Дідді Комбсом. Максим працював з такими брендами як Ciroc, Hilton, TAO, Karl Kani, NPhoto, Jordan, Veyron Calanari, Staff, Republic Barbers, Tony P, а також з артистами: Diddy, Snoop Dogg, Future, Lil Wayne, Young Jezzy, Waka Flocka, Ja Rule, Majid Jordan.

Кріс Браун, для якого Максим знімав відео, американський співак і актор. Браун випустив свій дебютний альбом Chris Brown наприкінці 2005 року у віці 16 років. Альбом включав в себе сингл «Run It!», який очолив хіт-парад Billboard Hot 100, завдяки чому Браун став першим афро-американським співаком, чий дебютний сингл очолив чарт.