14-річна Марійка Мовчан з Ковеля відома тим, що листується зі світовими знаменитостями. Першого свого листа вона написала у 8 років англійській королеві Єлизаветі. Листування наштовхнуло Марійку зробити ще один крок – відкрити «Телеканал добра». Разом з братиками вона знімала сюжети про гарні події у рідному містечку Ковель й викладала їх у мережу.

Як повіломляє Волинь, пізніше дівчинка наважилася створити благодійний фонд «Позитивна взаємодія», однією з перших задумок якого було відремонтувати й оснастити спортзал для вихованців комунальної установи «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» у Ковелі.

Марійка зібрала підприємців міста та громадських активістів й попросила усіх долучитися до доброї справи. добра справа об’єднала 150 людей, де хтось допомагав коштами, хтось постачав будівельні матеріали, транспорт та інструменти чи забезпечував харчуванням, чимало хто погодився підсобити своїми руками. Також коштами на закупівлю новеньких тренажерів та спортивного інвентаря допомогла влада – з обласного бюджету на такі цілі було виділено 146 000 гривень.

Нових ідей в Марійки – море! Фото kovelrada.gov.ua.

Вдалося навіть більше, ніж планували – до пуття довели ще й літній майданчик біля закладу. З нагоди спортивного «новосілля» найактивнішим меценатам вручили подяки.

Круто!!! Фото kovelrada.gov.ua.