У місті Луцьку відбудеться масштабний конкурс краси, кмітливості і таланту серед студенток області – «СтудМіс Волині».

Як повідомляє Конкурент, дійство розпочнеться 4 жовтня о 18:00 у Палаці культури міста Луцька за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту.

За головний титул «СтудМіс Волині» та можливість представляти область на всеукраїнському фіналі конкурсу «СтудМіс України» у Києві будуть змагатися:

1. Боярчук Оксана

2. Мачеброда Ірина

3. Маїло Ірина

4. Савієвська Ганна

5. Мідяна Дана

6. Бабула Аліна

7. Гурко Анна

Дівчата представляють такі навчальні заклади: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Луцький педагогічний коледж, Коледж технологій, бізнесу і права СНУ імені Лесі Українки, Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

Переможниця буде обрана відповідно до результатів таких конкурсів:

  • відеопредставлення (кожна учасниця має розказати про себе у короткому відео за 1 хвилину. Всі відео дівчатам знімав найкращий відеограф Волині та справжній професіонал своєї справи – Назар Дубина);
  • дефіле в одязі від партнера за всіма правилами модельного світу завдяки Grace Model House;
  • інтелектуальний конкурс (за кожну правильну відповідь нараховується 1 бал. Гості заходу побачать вже готове відео, як це відбувалося);
  • таланти (кожна учасниця однозначно приємно здивує глядачів);
  • дефіле з партнером у вечірніх сукнях від Fresh Studio (перший вихід та дефіле у вечірніх сукнях поставила талановита танцівниця Яна Жук).

На гостей заходу чекає багато сюрпризів: розіграші подарунків від партнерів, виступ від власниці Студії східного танцю Юлії Шумик, а також свою новинку заспіває заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець.